top of page

Dušan Šenkypl vstoupí do vlastnické struktury klubu, podíl získá i městoKlub HC Energie Karlovy změní svou vlastnickou strukturu. Většinovým majitelem se stane Dušan Šenkypl společně s Danielem Tobolkou, podíl získá i město Karlovy Vary. Definitivní rozhodnutí přinese úterní zastupitelstvo města.


Dosavadní majitel Karel Holoubek prodává svůj devadesátiprocentní podíl ve vlastnické struktuře klubu, každému z nových vlastníků za 1 Kč. Noví vlastníci se zavázali navýšit základní jmění společnosti tak, aby byly pokryty provozní náklady na nejbližší období.


Největší podíl v nové vlastnické struktuře klubu získá Dušan Šenkypl (43%), dále pak město Karlovy Vary (40%) a Daniel Tobolka (7%). Desetiprocentní podíl v klubu zůstává zapsanému spolku Hockey Club Karlovy Vary, jehož účelem je práce s hokejovou mládeží v Karlových Varech a okolí.


Karel Holoubek zůstává i nadále silným sponzorem klubu, kdy podepisuje desetiletou reklamní smlouvu a bude klub nadále, a to nejen finančně, podporovat.


Za jeho třicetileté působení v klubu mu patří veliké poděkování a nejen jeho zásluhou zaznamenal klub veliký a na první pohled viditelný progres.

30 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page