top of page

ARDON SAFETY s.r.o.

Společnost vyvíjí inovativní pracovní i volnočasové oděvy a obuv, kdy s důrazem na kvalitu, komfort a design posouvá hranice profesního odívání. Cílem ARDON SAFETY je stát se symbolem prestiže a přirozenou první volbou spotřebitele.

Posláním společnosti je dodávat kvalitní, komfortní a vzhledově atraktivní pracovní oděvy a obuv. Dále vyvíjet takové produkty, které svého uživatele nebudou v činnosti nijak omezovat, ale naopak zvýší jeho produktivitu i kreativitu a současně účinně ochrání jeho zdraví, a splní tak primární účel, ke kterému byly vyrobeny. Ardon Safety se totiž po mnoho let zabývá analýzou rizik na pracovišti, kterým čelí lidé z různých odvětví průmyslu i služeb –⁠ pomáhá identifikovat konkrétní bezpečnostní rizika ve výrobním procesu a přichází s optimálním řešením.

www.ardon.cz

- Karel Holoubek
„Společnost Ardon Safety je velice perspektivní firma, jedna z největších v segmentu prodeje ochranných pracovních prostředků. Zde cítím velký potenciál růstu, a právě z toho důvodu se zvětšujeme a stěhujeme se do nového skladu o velikosti 26 tisíc metrů čtverečních.”  
bottom of page