top of page

HOLOUBEK PROTECT a.s.

Akciová společnost Holoubek Protect působí na trhu jako obchodní organizace s prioritním zaměřením na velkoobchodní činnost v několika produktových segmentech: ochranných pracovních oděvů, obuvi a pomůcek, drogerie, plastů, sorbentů, pryže, nářadí a řemeslnických potřeb. Svou činností navazuje na více jak padesátiletou tradici velkoobchodu Řempo.

Společnost HOLOUBEK PROTECT dnes patří mezi vůbec největší distributory OOPP v České republice. Je to velmi spolehlivý dodavatel režijních materiálů, který zároveň dokáže na vlastních strojích připravit pro firmy potisk nebo výšivku jejich firemních log na pracovní oděvy. Zároveň je schopen poskytovat služby jako je náhradní plnění nebo poskytování konsignačních skladů. Od roku 2016 společnost HOLOUBEK PROTECT provozuje v Pardubicích jednu z nejmodernějších skladovacích hal v České republice, kde je příjem a výdej zboží řízen pomocí čteček čárových kódů a počítačového systému WMS. To významně zvyšuje efektivitu skladování i rychlost a přesnost příjmu a výdeje zboží.

www.holoubekprotect.cz

 

HOLOUBEK PARTNER s.r.o.

Tato chráněná dílna zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. Zároveň poskytuje zboží a služby v režimu tzv. náhradního plnění podle zákona o zaměstnanosti.

www.holoubekprotect.cz

- Karel Holoubek
„Společnost HOLOUBEK PROTECT funguje jako velkoobchod s ochrannými pracovními prostředky a dalšími režijními materiály především pro firemní klientelu a živnostníky. Mezi zákazníky patří největší firmy v České republice jako je např. ČEZ, METROSTAV, ŠKODA AUTO nebo Lesy České republiky a tisíce dalších firem ze soukromého i státního sektoru.“
bottom of page